bizim için ne dediler...

Müşterilerimizin memnuniyeti için var gücümüzle çalışıyoruz. IRM Ajans'ın en temel ilkesi müşteri memnuniyeti yüksek hizmet vermektir. Bizim için en iyi referans arkamızda mutlu müşteriler bırakmaktır.

Op. Dr. Selim MUĞRABİ / Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
IRM Ajans verdiği hizmette ki en büyük farklılık kalite anlayışındadır. Profesyonel yaklaşımlarının yanında verilen hizmet esnasında zamanlamadaki büyük hassasiyet, dokümantasyonda basit ve sadelik, ihtiyaçların belirlenmesinde gerçeklik ve fiyatlandırmada esneklik hep ön planda olmuştur. Ayrıca tüm ekip olarak her an ulaşılabilirlik ve samimiyet ortamı kendinizi güvenli ellerde olduğunuzu hissettirmektedir. Başarılarınızın devamı dileği ile…
Altay TINAR / AstraZeneca Bussiness Project Manager
IRM ile 2008 yılından beri çalışıyoruz. Uygun maliyeti ve kaliteli projeleriyle bizi hiç yanıltmayan bir tedarikçimiz oldu. Medikal konuda tecrübeli ekibi ilaç sektörünün ihtiyaçlarının iyi anlıyor ve içerisinde yaratıcılık geçen her türlü konuda sonuç odaklı çözümler oluşturulabiliyor.


Hasan GÜLKAYNAK / President
Sevgili IRM, ilk projemizi yapalı yaklaşık dört yıl oldu. İşinizde göstermiş olduğunuz titizlik ve başarılı öngörülerinizden azami düzeyde yararlanma fırsatımız oldu. Ayrıca; ÖZBİ- Özel Belgeli ve Butik otelciler Birliği nin, internet ve tanıtımı konularındaki çözüm odaklı, teknik desteğinizden dolayı birlikte çalışmaktan mutluyuz. İşbirliğimizin artarak daim olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum.


 

IRM Ajans deneyimli ekibi ile beklentilerinizi analiz eder. Projelerinize özel en doğru çözümü üretmeniz için danışmanlık hizmeti verir. Profesyonel proje yönetimi metodolojisi ile projelerinizi başarı ile teslim eder.


IRM Ajans; Firmanız için uzun soluklu fayda sağlayacak, alışılmış iş yapma şekillerinin dışında, empati olgusunu ön planda tutarak, hızlı, başarısı kanıtlanmış ve işinize değer katan çözümler üretir.


Bir projeniz var ve hayata geçirmek mi istiyorsunuz? Satışlarınızı ve pazarlama faaliyetlerinizi internet ile desteklemek mi istiyorsunuz? Yeni bir oluşum içerisindesiniz ve bir markaya mı ihtiyacınız var? Danışmanlık hizmeti mi almak istiyorsunuz? Lütfen teklif talep formumuzu doldurunuz. Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede temasa geçecektir.

© 2012 IRM Ajans. Tüm Hakları Saklıdır. iletişim | IRM blog | yukarı çık