müşterilerimiz özeldir…

IRM Ajans müşterilerine "empatik yaklaşımlar" ile hizmet verir. Öncelikli ilkemiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını birebir karşılayan çözümler üretmektir.

Irm Ajans Peki Biz Kimiz
IRM Ajans çalıştığı firmalar ile uzun soluklu ilişkiler içerisine girer. Hizmet verdiğimiz firmalar için yıllardır "Empatik Yaklaşımlar" ile çözümler üretiyoruz. Bugünlere gelmemizde büyük rolü olan, bize güvenen ve her zaman bize referans olan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.   
Anadolu Grubu   Anadolu Gayrimenkul   Anadolu Vakfi
 
   
Bank Asya   Eczacıbaşı Monrol   AstraZeneca İlaç
 
   

Fulya Ayak Sağlığı Merkezi

 

İstanbul Ticaret Üniversitesi

  Gül Ecza Deposu A.Ş.
 
   
Pilsan Pilastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş.  

Canba Cam Ürünleri

  Dersaadet Hotel
 
   
Teksan Güç Sistemleri A.Ş.   Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği   Genom Bilişim Sistemleri A.Ş.
         
         

IRM Ajans deneyimli ekibi ile beklentilerinizi analiz eder. Projelerinize özel en doğru çözümü üretmeniz için danışmanlık hizmeti verir. Profesyonel proje yönetimi metodolojisi ile projelerinizi başarı ile teslim eder.


IRM Ajans; Firmanız için uzun soluklu fayda sağlayacak, alışılmış iş yapma şekillerinin dışında, empati olgusunu ön planda tutarak, hızlı, başarısı kanıtlanmış ve işinize değer katan çözümler üretir.


Bir projeniz var ve hayata geçirmek mi istiyorsunuz? Satışlarınızı ve pazarlama faaliyetlerinizi internet ile desteklemek mi istiyorsunuz? Yeni bir oluşum içerisindesiniz ve bir markaya mı ihtiyacınız var? Danışmanlık hizmeti mi almak istiyorsunuz.? Lütfen teklif talep formumuzu doldurunuz. Yetkililerimiz aracılığıyla sizinle en kısa sürede temasa geçeceğiz.

© 2012 IRM Ajans. Tüm Hakları Saklıdır. iletişim | IRM blog | yukarı çık